Macaristan Vize Başvurusu ve Covid 19

Macaristan vize covid uygulaması

Macaristan Vize Başvurusu ve Covid 19

Pek çok ülkeyi etkisi altına alan ve çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine neden olan Covid-19 salgını nedeniyle tedbir amaçlı olarak ülkeler arası uçuşların kısıtlandığı adreslerden birisi de Macaristan’dır.

Bu nedenle sitelerimizi ziyaret ederek Macaristan vize türlerini ve başvuru süreçlerini öğrenebilirsiniz. Ancak başvurularınız için en erken hangi tarihte randevularınızı oluşturabileceğinizi öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Belirli bir süreliğine Macaristan seyahatlerine getirilen kısıtlamalardan dolayı işlemlerin aksadığını aktarmaktayız.

Gelecek günlerde yapılacak olan yeni açıklamaları ve duyuruları sizlerle anında paylaşacağız. Bu nedenle sitelerimizi takipte kalabilir ve Covid-19 salgınından dolayı geciktirdiğiniz seyahatlerinizi yeniden planlayabilirsiniz.

Macaristan Vize Başvuruları Ne zaman Başlayacak Covid 19?

Yalnızca Macar vatandaşlarına ve ailelerine giriş izni verilirken, diğer ülke vatandaşlarının ve vize türlerine göre başvuru yapacak olan kişilerin süreçleri ile ilgili detaylı bilgileri mail adreslerimizden veya çağrı merkezlerimizden aktarmaktayız.

Bizlerle iletişime geçebilir veya göndereceğiniz maillerde sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Böylelikle konsolosluk işlemlerinizi nasıl sürdüreceğinizin ve bu sürecin ne zaman normalleşeceğinin yanıtını da net bir şekilde alabileceksiniz. Acil durumlarınız için en iyi çözümleri üretecek olan ekiplerimiz sayesinde problemlerinizi çözebileceksiniz.

Konsolosluk talimatlarına göre hareket etmekte olup ofislerimiz, başvuru merkezlerimize gelen talepleri değerlendirmemektedir. Ancak işlemlerin yeniden hangi tarihten itibaren değerlendirileceğine dair net bir yanıt vermek mümkün değildir.

Macaristan Vize Başvurusu ve Covid 19

Macaristan Vize Başvurusu ve Covid 19

Bir sonraki tarihe kadar alımların durdurulduğunu belirtirken, yeniden işlemlerin başlaması halinde ise gerekli duyuruları internet sayfalarımız üzerinden gerçekleştireceğiz.

Schengen ülkelerine ve diğer ülkelere yapacağınız vize başvurularında ve Macaristan vize başvuruları ile ilgili şartlarda meydana gelebilecek olan değişikliklere karşı son güncel fiyatları ve vize alım kurallarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Güncel duyuruları takip edebileceğiniz internet sayfalarımızda değişen fiyatlarla ilgili de gerekli bilgileri aktarmaktayız. Bu nedenle Macaristan vize başvurularınız için en erken randevu tarihlerini öğrenebilmek, vize süreçleri hakkında bilgi sahibi olabilmek ve vize güncel fiyatları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilmek için sayfalarımızı sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Vize türlerine göre değişen bu şartlarda Covid-19 virüs salgını sonrasında hangi değişikliklerin meydana geldiğini merak ediyorsanız, tüm bu sorularınızın yanıtlarını kaliteli ve donanımlı ekiplerimiz sayesinde alabilirsiniz.

Başvuru merkezlerimizin yeniden işlemleri gerçekleştireceği tarihe dek herhangi evrak gönderimi ve ödeme gibi işlemlerin yapılması söz konusu olmayacaktır.

Macaristan Vize Başvurusu ve Covid 19

Macaristan Vize Covid 19 Uygulaması Nedir?

Macaristan’a giriş yapabilmek için negatif bir PCR testine ihtiyaç vardır. Macaristan’a seyahat edecek kişilerin aşılarının tam olması gerekir.

Macaristan’a Giriş İçin Aşıya İhtiyaç Var mı?

Macaristan Covid 19 uygulaması nedeniyle Macaristan’a seyahat edecek kişilerin Biontech aşılarının tam olması gerekmektedir.

Macaristan Vizesi Açık mı?

Macaristan Covid 19 kısıtlamalarını kaldırmıştır ve artık Macaristan’a seyahat için vize başvuruları yapılabilmektedir.

Macaristan Vize sayfamızı ziyaret ediniz.