Macaristan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Macaristan konsolosluğu diyarbakır-adana-hayat-gaziantep iletişim

Macaristan Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Macaristan Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun son bulmasını takiben ortaya çıkan ve günümüzde tek başına Macaristan olarak kendi ülkesini yöneten Macarlar, Avrupa’nın en köklü milletlerinden biri olma özelliğini taşıyorlar.

Binlerce yıldır Avrupa kültürünün bir parçası olan Macaristan, İmparatorluklar hegemonyasında geçen yüzyıllardan sonra, ilk defa bağımsız olmanın anlamını tadıyor. Bununla birlikte, eğitim konusunda oldukça başarılı bir ülke olma özelliğine de erişen Macaristan, Erasmus öğrenci değişim programları ve turizm için de oldukça sık tercih edilen Avrupa ülkelerinin başında geliyor.

Gaziantep’te yaşayan vatandaşlarımız için hizmet veren Macaristan Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep ofisimiz, siz değerli misafirlerimiz arasından, günün birinde Macaristan’a gitmek isteyenler için çalışmalar yürütüyor.

Vize Başvuru Merkezi olarak yalnızca Macaristan için değil, dünya genelindeki her ülke için hizmet sunuyoruz. Bu doğrultuda Macaristan vizesi de dâhil olmak üzere her ülke için hizmet verdiğimiz ofislerimiz, Adana, Hatay, Mersin, Kahramanmaraş, Şanlıurfa gibi illerimiz de dâhil olmak üzere, tüm Türkiye’de bulunuyor.

Macaristan Vize Başvuru Merkezi – Adana

En başında da ilettiğimiz gibi Vize Başvuru Merkezi olarak birçok ilde faaliyet gösteriyoruz. Bu illerden birisi de alfabetik sıra ile ülkemizin ilk sırasında yer alan ili Adana. Adana, Macaristan Vize Başvuru Merkezi Ofisi, siz değerli misafirlerimizi konuk etmek, başvurular ile ilgili sorularınızı yanıtlamak, vize başvuru hizmeti vermek ve süreç boyunca danışmanlık sağlamak için hizmette.

Uzun yıllardır hizmet sunduğumuz Adana halkına, bizi tercih ettikleri için teşekkürü borç biliyoruz. Bugüne dek Macaristan da dâhil olmak üzere dünya ülkelerine vize aldığımız yurttaşlarımızın sayısı, on binleri aşmış durumda. Eğer Adana’da yaşıyor ve Macaristan’a gitmek istiyorsanız, bizimle irtibata geçmek için geç kalmayın.

Macaristan Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Hatay, Macaristan vizesi almak için bizlere başvuracağınız ve ofisimize ulaşabileceğiniz, Güneydoğu Anadolu Bölgesi illerimizden birisi. Şehrin limanları ve doğal güzelliklerinden kopmak zorunda kalsanız da eğitim, ticaret, çalışma, oturum, aile birleşimi gibi konuları yerine getirmek üzere gitmek zorunda olduğunuz Macaristan’a, Macaristan vizesi sağlıyoruz.

Hızlı, güvenilir, sorunsuz, pratik ve doğru başvuru için Vize Başvuru Merkezi, Hatay şubemizi tercih ederek, vize işlemlerinizi ilk adımdan itibaren en kaliteli Macaristan Vize Başvuru Merkezi ofisine bırakabilirsiniz.

Macaristan Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Düşük nüfuslu, sessiz, ılıman ve eğitim almak üzere doğru ülkelerden biri olan Macaristan, Orta Avrupa’da yer alıyor. Kahramanmaraş’ta bulunan Macaristan Vize Başvuru Merkezi olarak, sizlere bu ilimizde de tepeden tırnağa Macaristan vizesi hizmeti veriyoruz.

Genel itibari ile verdiğimiz vize işlemleri, yalnızca Macaristan vizesi almak üzere sınırlı değil. Sizlere Avrupa Schengen ülkeleri de dâhil olmak üzere, gitmek istediğiniz her ülke için hakim olduğumuz vize süreçlerini, Kahramanmaraş ilimizde de sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Kahramanmaraş’ta yaşıyor ve Macaristan ya da benzeri bir ülkeye seyahat etmek istiyorsanız, ilk tercihiniz olarak Vize Başvuru Merkezi ofislerimiz ile çalışmak, sizlere sorunsuz ve bir o kadarda hızlı vize edindirebiliyor.

Macaristan Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Mersin ilimizden Macaristan seyahati için ayrılmak üzere yola çıkabilmek için ilk olarak Macaristan vizesi almak zorundasınız. Sadece Mersin değil, Türkiye genelinde yaşayan tüm yurttaşlarımız, Bordo Pasaport sahibi olmaları durumunda bu vizeyi temin etmek durumundalar.

Zira Macaristan, bir Schengen üyesi ülke olarak yalnızca Gri, Yeşil ve Siyah Pasaport türlerine, yani hizmet ve diplomatik yetkilere sahip olan bireylere vizesiz giriş hakkı tanıyor. Bu hak, 180 gün içerisinde 90 günü kapsarken, Bordo Pasaportlu vatandaşlarımız için aynı durum söz konusu olamıyor.

Macaristan’a Schengen vizesi almak ve 90 güne kadar seyahat gerçekleştirmek ise oldukça kolay. Bu işlem Mersin, Macaristan Vize Başvuru Merkezi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi tüm Akdeniz Bölgesi illerde yer alan ofislerimizden de gerçekleştirebilirsiniz. Ortalama Macaristan vizesi alma süreci ise 15 gün olup, bu süreçte Vize Başvuru Merkezi olarak yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Macaristan Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

7 ilâ 15 gün içerisinde hak sahibi olabileceğiniz Macaristan Vizesi, pasaportunuzda en az 2 boş sayfa bulunması durumunda, pasaportunuza işlenerek tarafınıza teslim ediliyor. Macaristan vizesi almak üzere yapacağınız başvurular ise diğer Avrupa Birliği ve Schengen üyesi ülkelere gerçekleştirilecek olan vize prosedürlerinden tamamen farksız.

İlgili mevzuata tamamen hakim olan Macaristan Vize Başvuru Merkezi, Şanlıurfa ofisimiz, bir Vize Başvuru Merkezi olmanın gerekliliklerini yerine getiriyor ve Şanlıurfa’da yaşayan vatandaşlarımıza kusursuz hizmet sağlıyor.

Macaristan Vize Başvuru sayfamızı ziyaret ediniz.

Macaristan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

Macaristan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize İşlemleri Nedir?

Macaristan Konsolosluğu Gaziantep, Adana, Diyarbakır ve Hatay illerinde yetkili vize başvuru merkezlerine kısa süreli Macaristan vizeleri başvuru işlemleri için yetki vermiştir.

Macaristan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize Ücreti Nedir?

Kısa süreli Macaristan vizelerinde 80 Euro konsolosluk harç bedeli ve 30 Euro vize başvuru merkezi hizmet bedeli ödenir.

Macaristan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize Kaç Günde Çıkar?

Kısa süreli Macaristan vizelerinin sonuçlanma süreli genel olarak 5-7 iş günüdür.